Vivo V29 için iki yeni renk seçeneği geliyor!

Vivo’nun yeni V29 serisi akıllı telefonlarının 4 Ekim‘de Hindistan’da tanıtımı yapılacak. Bu seri, standart bir modelle birlikte bir de Pro model ile karşımıza çıkıyor. Duyumcu Mukul Sharma’nın paylaştığı görsellere göre bu telefonların bazı detayları da netlik kazanmış durumda.

Vivo, V29 serisinin iki farklı renk seçeneğiyle sunulacağını daha önce açıklamıştı: Majestic Red ve Himalayan Blue. Mukul, Majestic Red renk seçeneğinin doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında rengini koyu maviye ya da mora dönüştürebildiğini belirtti. Öte yandan Himalayan Blue rengindeki modelin arkasındaki 3D Parçacıklar ışık altında parlıyor. Ancak bu renk değişimi göstermiyor.

Vivo V29 için iki yeni renk seçeneği geliyor!

Vivo V29 serisinin özellikleri arasında 50 megapiksel önden bakış açılı kamerası bulunmakta. Ayrıca bu kamera, 93 derece geniş bakış açısıyla geliyor ve göz otomatik odaklama özelliğine sahip. Bunun yanında, renk sıcaklığı ayarlamalarına sahip Aura Light LED flaş özelliği de bulunuyor. Hindistan özelinde bir Düğün modu fotoğrafçılık özelliği de mevcut. Vivo V29 Pro’nun arkasında ise 50 megapiksel ana kamera (Sony IMX766) ve 2x optik zoom kabiliyetine sahip 12 megapiksel portre kamerası (Sony IMX663) bulunuyor.

Depolama ve RAM konusunda Vivo V29, 8GB RAM/128GB depolama ve 12GB RAM/256GB depolama seçenekleri sunuyor. Vivo V29 Pro modelinde ise 8GB ya da 12GB RAM ve 256GB depolama kapasitesi mevcut. Ek olarak, bu modele 8GB sanal RAM seçeneği de eklenmiş. Tüm bu özellikleri çalıştıran cihazların içerisinde 4,600mAh kapasiteli bir pil bulunuyor. Bu pil, 80W hızlı şarj desteği sayesinde sadece 18 dakikada %50 şarj olabiliyor ve tam şarja ulaşması 50 dakika sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx