Victor Nelsson: Kızgınım, tükendim

Danimarka Milli Takımı’nın Helsingör kentindeki Marienlyst Hotel’deki kampında, ülkenin önde gelen tabloid gazetelerinden Ekstra Bladet’e bir röportaj veren Nelsson, her ne kadar baba olarak hayatının en mutlu anlarından birini yaşamış olsa da, o günden bu yana Galatasaray’da yedek kalmasından ötürü kızgın, hayal kırıklığı ve acıyı yaşadığını belirtti. Özellikle Manchester United maçıyla bağlantılı olarak konuşan milli stoper, “Şu anda çoğunlukla şoktayım, kızgınım ve tükenmiş durumdayım” yorumunu yaptı.

Sözleşmeyi uzatmıyor

Old Trafford’daki maçta ilk on birde başlamayı planladığını söyleyen Nelsson, karşılaşmadan bir gün önce kadroda olmadığını öğrendiğini öne sürdü. Durumuyla ilgili hocayla ve kulüp başkan yardımcısıyla konuştuğuna değinen Galatasaraylı futbolcu, “Oynamazsam İstanbul’da ne yapacağım? Yedek kulübesinde bankta oturamam” dedi.

Victor Nelsson, Galatasaray geçen sezon şampiyonluğundan sonra sözleşmeyi uzatmaya yakın olduğunu dile getirerek, “Aslında taraflar görünüşe göre anlaşmışlardı ama artık tamamen rafa kaldırıldı” dedi.

‘Bana bunu sorma’

“Son milli aradan sonra sözleşmemi uzatmak istemediğimi kendilerine bildirdim. Düşündüm, üç yılım kaldığını gördüm ve bir sene daha uzatamayacağım sonucuna vardım” diye konuştu. Muhabirin, “Bu kararın takımdan atılmanızla bir ilgisi olabileceğini düşünüyor musunuz?” sorusuna ise, “Bana bunu sorma” yanıtını verdi. Sevilla’ya gitmeye çok yakın olduğunu ve hamile kız arkadaşı için yanlarında bir ebenin de bulunduğu uçak rezervasyonunun bile hazır olduğunu belirten Nelsson, “Şu anda Galatasaray’dayım” yorumunu yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx