Kuruluş Osman 125.bölüm fragmanında tüyler ürperten gelişme! Tehlike ensesine yapışıyor

Kuruluş Osman 125.bölüm fragmanında, ‘O Söğüt’e öyle bir baskın vereceğiz ki, Malhun’u onların eline koymayacağız’ diyerek güçlü duruşundan taviz vermez. Malhun Hatun, yoktan yere ipe götürülme tehlikesiyle karşı karşıyadır ama Osman Bey’in kimseye pabuç bırakmaya niyeti yoktur. Bir an dahi durmamaya ant içen Osman Bey, Malhun Hatun’a yapılana asla müsaade etmeyeceğinin özellikle altını çizer.

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında, Bengi Hatun’un karşısına geçen İsmihan Sultan, ‘Bu hançeri bana sapladığını sen de gördün. Kuracağım mahkemeye çıkıp şahitlik edeceksiniz’ çıkışına imza atar.

Bala Hatun ise Bengi Hatun’un Malhun’dan yana şahitlik etmesini ister fakat ondan olumlu bir yanıt alamaz. Osman Bey de şayet Bengi Hatun’un hakikati söylemesi durumunda o hakikati pusatların diyeceğini ifade eder. Bengi Hatun’un Malhun’u kurtardığı takdirde Alçiçek’in öleceğini ifade etmesi Kuruluş Osman 125.bölüm fragmanına damgasını vurdu.

Senaristliğini, yapımcılığını ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ’ın, yönetmenliğini ise Ahmet Yılmaz’ın üstlendiği Kuruluş Osman 125.bölümüyle 10 Mayıs Çarşamba tarihinde saat 20:00’da ATV’de izleyici kitlesinin karşısına geçecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir