Dünya devi MSI yeni bir süper monitör modeli daha tanıttı

MSI, bir ay önceki G253PF IPS oyun monitörüyle dikkat çekmişti. Bu monitör, 380 Hz yenileme hızıyla akıllara durgunluk veriyordu. Şimdi ise markanın yeni bir oyun monitörüne tanıklık ediyoruz: Kavisli 27 inçlik MAG 275CQRF-QD.

Kavisli 27 inç Rapid VA paneliyle donatılan MAG 275CQRF-QD, sürükleyici bir görüntü deneyimi sunuyor. Bu ekranın en dikkat çekici özelliği 1000R kavisidir. Yerel çözünürlüğü 1440p (WQHD) ve en-boy oranı 16:9’dur. Bu özellikler, keskin ve net görüntüler sunar. 300 nit zirve parlaklık, genel görüntü kalitesini bir adım öteye taşıyor. Ayrıca, VA panel teknolojisini kullanıyor ki bu da 4.000:1 kontrast oranı sağlayarak derin siyahlar ve canlı renkler sunabiliyor.

Dünya devi MSI yeni bir süper monitör modeli daha tanıttı

MAG 275CQRF-QD, performansıyla da öne çıkan bir oyun monitörü. Hızlı 1 ms GtG tepki süresi sayesinde akıcı ve hızlı tepkili bir oyun deneyimi yaşatıyor. Ek olarak, FreeSync Premium uyumluluğu, yüksek kare hızlarında oyun oynarken görüntü yırtılmasını minimuma indiriyor. MSI, monitörünün 144 Hz temel yenileme hızını maksimum 170 Hz’ye kadar hız aşırtabilme özelliğiyle daha akıcı bir oyun deneyimi sunabileceğini belirtiyor.

MAG 275CQRF-QD, bağlantı noktaları konusunda da geniş seçenekler sunuyor. Bu bağlantı noktaları arasında 3.5 mm jak, iki adet HDMI 2.0b portu, bir adet DisplayPort 1.2a, bir adet USB 2.0 Type-A portu, bir adet USB 2.0 Type-B portu ve DisplayPort Alt Mode ve USB PD 15 W şarj desteği sunan bir adet USB Type-C portu bulunuyor. MSI, bu monitöre bir KVM anahtarı ekleyerek cihazlar arasında geçiş yapmayı ve çevre birimlerini bağlamayı kolaylaştırmıştır. Bu yeni oyun monitörünün fiyatı ve kullanılabilirliği hakkında henüz bir bilgi verilmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir