Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü kontratlı işçi alacak

Posted by

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü yazılı ve kelamlı imtihan yapılmaksızın ilanda belirtilen durumlara nazaran 111 müdafaa ve güvenlik vazifelisi ile 89 dayanak çalışanı (aşçı, paklık görevlisi) kontratlı işçi alımı gerçekleştirecek.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana nazaran; Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Merkez ve Taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu ve Kontratlı İşçi Çalıştırılmasına Ait Temeller’in ilgili unsurları uyarınca istihdam edilmek üzere, 2020 KPSS (B) kümesi puan sıralaması temel alınmak suretiyle, yazılı ve kelamlı imtihan yapılmaksızın ilanda belirtilen konumlara nazaran 111 muhafaza ve güvenlik vazifelisi ile 89 dayanak çalışanı (aşçı, paklık görevlisi) istihdam edecek.

Müracaatlar elektronik ortamda 25 Mayıs – 3 Haziran 2022 tarihleri ortasında alınacak. Başvurmak isteyen adaylar, e-Devlet üzerinden “Türkiye İş Kurumu – Meslek Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti yahut “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresinden müracaatlarını gerçekleştirecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.