Tekçe Akalay bikinisini giydi, iskelede arz-ı endam etti! Dövmelerinin yerini gören…

Posted by

Ay İmal imzalı, birinci kısmı 3 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, başrollerini Tekçe Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı Kuş Uçuşu, rekor kırdı.

Konusu ve oyuncu takımıyla ilgi çeken dizide Tekçe Akalay, Lale Kıran karakteri ile seyirci karşısına çıktı.

Bugüne kadar sayısız projede yer alan ve Kuş Uçuşu ile yıldızı bir defa daha parlayan Akalay, 19 Haziran 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Kısmı’nı kazanan oyuncu, üçüncü sınıfta bu kısmı bıraktı ve konservatuvara hazırlanmaya başladı.

Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Kısmı’nı kazanan Akalay, Yer Gök Aşk dizisinde hayat verdiği Havva karakteri ile hafızalara kazındı.

2004 yılında Miss Turkey müsabakasında 3. seçilerek Türkiye’yi Miss Europe’ta temsil eden Akalay, Murat Ünalmış ve Sarp Levendoğlu ile evlendi.

İki evliliği boşanma ile sonuçlanan başarılı ve hoş isim; Siyah Beyaz Aşk, Babil ve Son Yaz üzere projelerde de uzunluk gösterdi.

Şimdilerde Kuş Uçuşu dizisi ile anılan ve trendlerde yer alan Akalay, hoşluğu ile toplumsal medyada gündem oldu.

Yoğun geçen dönemin yorgunluğunu tatilde atmak isteyen oyuncu, denize girerken basın mensuplarına yakalandı.

Fiziği ile dikkatleri üzerine çeken ve dün doğum gününü kutlayan Tekçe Akalay’ın dövmeleri olay oldu.

Birce Akalay’ın ilgi çeken dövmeleri

Habertürk’ten Hakan Yağcı’nın haberine nazaran; Tekçe Akalay, evvelki gün soluğu Bodrum’da aldı. Dönemi açan ünlü oyuncu, Bitez’de objektiflere yansıdı.

38 yaşındaki Akalay, iskelede arkadaşlarıyla birlikte koyu bir sohbete daldı. Kısa bir mühlet sonra sıcak havadan bunalan Tekçe Akalay, iskelenin merdivenlerine hakikat yürüdü. Akalay, akabinde kendisini Bodrum’un serin sularına bırakarak, tatilin tadını çıkardı.

Uzun müddet denizde vakit geçirmeyi tercih eden Tekçe Akalay, günün sonunda ise konakladığı otele geri döndü.Ünlü oyuncunun dövmeleri de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.