Succession yıldızı anne oldu

Avustralyalı aktris Sarah Snook (35), pazar gecesi son bölümü yayınlanan “Succession” dizisinin finalinde kişisel hayatıyla ilgili önemli bir açıklamada da bulundu.

Yaptığı paylaşımda, “Hayatımı değiştiren bir şeyin son sezonunun son bölümünü az önce izledim. Ve şimdi, hayatım yeniden değişti. Tüm sevgi ve desteğiniz için teşekkür ederim.” diyen Snook, eşi Dave Lawson’dan (45) olan bebeğini sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdiğini açıkladı.

Snook, dizi finalini yeni doğan bebeğiyle birlikte izledi…

Dizide Shiv Roy’u canlandıran aktris, mart ayında New York’ta düzenlenen “Succession”ın dördüncü sezon galasında hamile olduğunu açıklamıştı.

Snook, Ekim 2020’de 45 yaşındaki Dave’e evlenme teklif etti ve çift, Şubat 2021’de Brooklyn, New York’taki evlerinin arka bahçesinde evlendi.

2020’de Vogue’a, “Geçen yıl pandeminin başlangıcında, en iyi arkadaşlarımdan biriyle Melbourne’e kaldım ve birbirimize aşık olduk.”

“2014’ten beri arkadaşız, birlikte yaşadık, birlikte seyahat ettik, birbirimizi görmek için her zaman heyecanlandık ama tamamen platonikti.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir