Propazar Martor Bıçak ve Essafe  Baret 

 

Bıçak iş yerinde en çok kullanılan yardımcı ürünleri arasında yer alır. Bıçaktan dolayı yaşanan iş kazaları son derece fazladır. Günlük yaşam içinde fazla bir şekilde kullanılan maket bıçakları pek çok farklı versiyona sahiptir. Fabrikalar ofisler inşaat sektörü ve okullarda daha pek çok alanda yaygın bir şekilde kullanılır. Son derece keskin olan bu bıçak çeşidi kullanılırken oldukça dikkatli davranmak gerekir. Martor markası ile üretimi yapılan bıçaklar bu noktada son derece güvenli kullanım sunmakta ve bıçak nedeni ile yaşanılan iş kazalarının önüne geçilmesine imkân tanıyor.

Martor Bıçak Özellikleri Nelerdir?

Martor bıçak essafe baret inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda kullanılan iş güvenliği malzemeleri noktasında oldukça önemli ekipmanlar arasında yer alıyor. Martor bıçakları dünyanın pek çok farklı ülkesinde güvenli bir şekilde kullanılır. Tecrübe ile teknolojinin buluşturulmuş olduğu martor bıçak kalitesi ile ön plana çıkmakta ve oldukça fazla bir şekilde tercih ediliyor. Martor bıçaklarının genel özellikleri şu şekilde yer alıyor.

  • Güvenli bıçak kategorisinde yer alır
  • Çift yönlü kesici özelliği
  • Metal güvenlik başlığı
  • Kullanımı son derece pratik
  • Farklı özellikle bıçak uçları
  • Bıçak uçları kolay bir şekilde değiştirilme özelliği

Essafe Baret

Escape CE belgeli olarak tüm dünyada kullanıcılarına sunulur. Oldukça önemli kuruluşlarda test edilen baretler tüm testlerden başarılı bir şekilde geçmiştir. İnşaat sektörü başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan aletler iş güvenliği noktasında en önemli ekipmanlar arasındadır. Baret kullanılması zorunlu alanlarda herkes tarafından kullanılması gerekir. Essafe baret kişilerin korunması noktasında son derece etkilidir. Essafe baret pek çok farklı özelliğe sahiptir. Bundan dolayı oldukça fazla bir şekilde tercih edilir ve yaygın bir şekilde kullanılır.

Essafe baret en 397 belgesine sahip ve 50 derece ile 100 derece arasındaki sıcaklık farklılıklarına dayanıklıdır. Son derece rahat bir kullanım imkânı sunan baret farklı renk seçeneklerine sahiptir. Ense bandı ayarlanabilir özelliktedir. Son derece yüksek dayanıklılığa sahip iç kısmında ter bandı mevcuttur. İş güvenliğinde önemli olan martor bıçak ve essafe bareti sitemizden alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir