Has Namal aylar sonra ortaya çıktı: Son hali dikkat çekti

Posted by

Ekim 2020’de eşi Ahmet Serdar Oral’ı geçirdiği kalp krizi sonucu kaybeden Kurtlar Vadisi’nin Elif’i oyuncu Mahsus Namal, uzun bir ortadan sonra birinci defa Bodrum’da görüntülendi.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine nazaran Mahsus Namal, geçtiğimiz gün Ortakent’teki bir otelde çocuklarıyla ile birlikte kahvaltı yaparken objektiflere yansıdı. Namal, bir gün sonra ise çocuklarıyla plaja indi. Denize girmek yerine çocuklarıyla ilgilenen 43 yaşındaki oyuncu, akabinde arkadaşlarıyla kıyıda sohbet etti.

İşte Namal’ın son hali:

Özgü Namal’ın eşi Ahmet Serdar Oral, 6 Ekim 2020’de hayatını kaybetmişti. Kalp krizi geçiren Oral, Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi’ndeki tüm müdahalelere karşın kurtarılamamış ve 53 yaşında hayata veda etmişti.Ahmet Serdar Oral’ın cenazesi Kanlıca Mezarlığı’na defnedilmişti. Pandemi önlemleri nedeniyle yaklaşık 20 kişinin katıldığı cenazeye, Has Namal katılamamıştı.

Kariyeri boyunca onlarca dizi ve sinemada oynayan Mahsus Namal, Kurtlar Vadisi dizisindeki Elif Eylül karakteri ile dikkat çekmişti. Organize İşler, İkinci Bahar, Yeditepe İstanbul üzere pek çok üretimde rol almıştı.

Özgü Namal, 2002-2008 yılları ortasında Oktay Kaynarca ile evliydi. 2014’te ise Ahmet Serdar Oral ile evlendi ve 2 çocuğu oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.