Goldeneye 007, Xbox ve Switch Platformlarına Geliyor

Posted by

Çıkışının üzerinden geçen 25 yılın ardından Goldeneye 007 deneyimi Xbox ve Switch konsollarına geliyor. Pek çok söylentinin ardından Rare bugün, türü belirleyen nişancı oyunu GoldenEye 007’nin tüm orijinal ihtişamıyla geri döndüğünü doğruladı. Nintendo Direct sunumu sırasında ortaya çıkan klasik yapım, Xbox ve Nintendo Switch platformları için yeniden oluşturulurken modern platformlar için iyileştirmeler sunacak.

James Bond’un GoldenEye uydusunu durdurma görevi, bu sürümde tam olarak geri dönüyor. İlginç bir şekilde, Switch fragmanı “Online Play”in bir özellik olarak geleceğini söylüyor ancak bu bilgi Xbox fragmanında ve beraberindeki blog gönderisinde bulunmuyor.

Çift analog çubuklar için geliştirilmiş denetleyici desteği, 4K çözünürlük desteği, daha akıcı ve tutarlı kare hızları ile başarılar bu klasik için yeni özellikler olarak sunulacak.

GoldenEye 007’nin çıkış tarihi konusunda henüz herhangi bir bilgi yok. Oyunun yakında Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch’e geleceğini belirtelim. Rare, oyunun Xbox Game Pass’in yanı sıra Nintendo Switch Online Expansion Pass’ın bir parçası olacağını da paylaştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.