Bu burçlar sabaha hoş uyanacak! İşte bir telefonla hoş haberler alacak burçlar…

Posted by

16 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu, sadece sevdiğiniz şahsa yönelik gayretlere odaklanabileceğiniz, güzel bir cuma günü olacak.

Romantik bir gece yahut gibisi bir şey planlıyor olabilirsiniz. Kimi Koçlar, tarih konusunda tavsiyeye yahut tahminen de kendileri için güzel bir kelam söyleyecek arkadaşların dayanağına gereksinim duyabilirler.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Yakın vakitte bahsetmeye paha bir şey yaptıysanız, ön planda olabilirsiniz.

Ancak egolarını çok süratli yükseltmeye çalışanların önüne maniler çıkması da kelam konusu olabilir. Kendinizi açık tutmanız, fakat kıymetli insanları kızdırmaktan kaçınmanız gerekir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bu cuma çok inatçı görünüyorsunuz ve gayenize ulaşmak için muhakkak bir prosedür üzerinde karar verdikten sonra ondan vazgeçmeyeceksiniz.

Ayrıca her türlü zorluğa karşılık vermekte zorlanabilir, duruma ahenk sağlayamayabilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu cuma günü küçük etkinliklerde bile büyük bir coşku içindesiniz. Elinizdekilerden sahiden keyif alıyor olabilirsiniz ya da etrafınızda olup biten her şeye hoş bir şeyler katmaya çalışıyor olabilirsiniz.

Bazı Yengeçlerin kendinden ufak şahıslarla ilgilenmesi ve tahminen de onlara özel tavsiyeler vermesi gerekecek.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Mevcut eğilim büsbütün diğerlerine ilham vermekle ilgili, bu nedenle kendinizi kimi insanların düşünme halini değiştirmeye çalışırken bulabilirsiniz.

Ayrıca iş yerindeki birtakım değişikliklere ahenk sağlamaya çalışıyor olabilirsiniz ve bunu yapmanın tek yolu etrafınızda olup bitenlere bir göz atmak ve halletmeniz gereken şeylere diğerlerini da dahil etmektir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu düş üzere bir cuma olacak. Her mutsuz olduğunuzda ya da bir şeyden mutlu kalmadığınızda bir hayal dünyasına dalıp alternatif bir senaryo kuracağınız bir gün olacak.

Bu anlardan, gerçekte uygulamak isteyeceğiniz yeni fikirler üreterek yararlanabilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Görünüşe nazaran yıldızlar sizi niteliklerinizi ortaya çıkarmaya itiyor ve size sunulan fırsatları yakalamakta hızlısınız.

Bazı Teraziler liderlikte ne kadar âlâ olduklarını gösterecekler ve bu yüzden iş yerinde daha fazla sorumluluk alabilirler. Öğlenden sonra buna pişman olacakları gergin anlar yaşayabilirler.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bekar Akrepler, bu cuma günü sık sık duygusal gelgitler yaşayacak zira yıldızlar onların sakin kalmalarını istemiyor üzere görünüyor.

Belki yeni biriyle tanışma talihleri var ya da esasen tanıdıkları birine farklı bir gözle bakarak ona karşı ilgilerini artıracaklar.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Sıradan bir cuma gününün perde gerisini görmek isteyen Yaylar için mucize ve coşku dolu bir gün.

Potansiyel olarak neler yapabileceğinize dair birkaç fikriniz olabilir. Tercih edebileceğiniz rahatlama sistemleri hakkında düşünmek için biraz vakit harcayın, zira bu, işteyken bile kendinizi daha âlâ hissetmenizi sağlayacaktır.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Çalışmak için biraz övgü bekliyor olsanız da, bu cuma göğsünüzü kimse kabartmayacak.

Bu mevzuda hayal kırıklığına uğramak için hiçbir neden yok zira bu, yaptığınız şeyi değiştirmiyor.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Önünüzde ağır bir gün var, tahminen de farklı departmanlardan birkaç şahısla temas kurmanız gerekecek.

Orta yolu bulmak için herkesi bir ortaya getirmeye çalışıyorsunuz ve bunu yaparken çok nazik olmanız gerekecek, fakat tahminen de herkesin istediğiniz üzere davranması için üzerinde muahede sağlamaya çalıştığınız şeyin kimi kısımlarını manipüle etmeniz gerekecek.

Sabah saatlerinde alacağınız telefon sizin bugünün ağır yükünü rahatlıkla omuzlamanızı sağlayacak.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bu cuma çok duygusal görünüyorsunuz ve beşerler sizde bir şeylerin olağan olmadığını fark edebilir. Fakat, gerçekte neler olup bittiğini yorumlamak çok sıkıntı olacaktır.

Öğleden sonra, bir iş arkadaşınıza açılmanız istenebilir, lakin son dakikada bunu yapmamanın en uygunu olduğuna karar verebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.